NCP1237AD65R2G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP1237AD65R2G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG CTRLR FLYBACK PWM 7SOIC
Podatkovni listi: NCP1237AD65R2G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCP1237AD65R2G
Številka dela NCP1237AD65R2G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG CTRLR FLYBACK PWM 7SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 100935 pcs Podatkovni list NCP1237AD65R2G.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 9.5 V ~ 28 V Napetost - zagon 12V
Napetost - razčlenitev - Topologija Flyback
Paket naprave za dobavitelja 7-SOIC Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), 7 Leads
Izhodna izolacija Isolated Druga imena NCP1237AD65R2GOSTR
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Notranja stikala No
Frekvenca - preklop 65kHz Zaščita napak Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage, Short Circuit
Delovni cikel 80% natančen opis Converter Offline Flyback Topology 65kHz 7-SOIC