NCP1239FD65R2G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP1239FD65R2G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC CURR MODE CTLR 65KHZ 7SOIC
Podatkovni listi: NCP1239FD65R2G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCP1239FD65R2G
Številka dela NCP1239FD65R2G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC CURR MODE CTLR 65KHZ 7SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 157237 pcs Podatkovni list NCP1239FD65R2G.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 8.8 V ~ 35 V Napetost - zagon 12V
Napetost - razčlenitev - Topologija Flyback
Serija - Izhodna izolacija Isolated
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Notranja stikala No Frekvenca - preklop 65kHz
Zaščita napak Current Limiting, Over Load, Over Temperature, Over Voltage Delovni cikel 80%
natančen opis Converter Offline Flyback Topology 65kHz Nadzorne funkcije -