NCP160AFCT514T2G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP160AFCT514T2G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP160AFCT514T2G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 5.14V 250MA 4WLCSP
Podatkovni listi: NCP160AFCT514T2G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NCP160AFCT514T2G
Številka dela NCP160AFCT514T2G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 5.14V 250MA 4WLCSP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 824427 pcs Podatkovni list NCP160AFCT514T2G.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.105V @ 250mA Voltage - Output (Min / Fixed) 5.14V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 4-WLCSP (0.64x0.64) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Soft Start Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-XFBGA, WLCSP PSRR 91dB ~ 48dB (100Hz ~ 100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5.14V 250mA 4-WLCSP (0.64x0.64) Trenutni - Quiescent (Iq) 23µA
Trenutni - izhod 250mA Nadzorne funkcije Enable