NCP1800DM41R2
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP1800DM41R2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP1800DM41R2
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC CTRLR BATT CHRGR CC/CV 8MICRO
Podatkovni listi: NCP1800DM41R2.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NCP1800DM41R2
Številka dela NCP1800DM41R2 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Količina na voljo 5821 pcs Podatkovni list NCP1800DM41R2.pdf
Napetost - napajanje (maks.) 16V Paket naprave za dobavitelja Micro8™
Serija - Programabilne funkcije Current
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Druga imena NCP1800DM41R2OSCT delovna temperatura -20°C ~ 85°C (TA)
Število celic 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vmesnik -
Zaščita napak Over Voltage natančen opis Charger IC Lithium Ion Micro8™
Tok - polnjenje Constant - Programmable Tok napajanja - maks 1A
Napetost akumulatorja 4.1V Baterija kemija Lithium Ion