NCP302LSN30T1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP302LSN30T1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP302LSN30T1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC VOLTAGE DETECT 3.0V 5TSOP
Podatkovni listi: NCP302LSN30T1G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCP302LSN30T1G
Številka dela NCP302LSN30T1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC VOLTAGE DETECT 3.0V 5TSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 358987 pcs Podatkovni list NCP302LSN30T1G.pdf
Napetost - Prag 3V Tip Simple Reset/Power-On Reset
Paket naprave za dobavitelja 5-TSOP Serija -
Ponastavitev časovnega zakasnitve Adjustable/Selectable Ponastaviti Active Low
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5
Izhod Push-Pull, Totem Pole Druga imena NCP302LSN30T1GOSDKR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število nadzorovanih napetosti 1