NCP4640H120T1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP4640H120T1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP4640H120T1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 12V 50MA SOT89-5
Podatkovni listi: NCP4640H120T1G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCP4640H120T1G
Številka dela NCP4640H120T1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 12V 50MA SOT89-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 88701 pcs Podatkovni list NCP4640H120T1G.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.35V @ 20mA Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 36V
Paket naprave za dobavitelja SOT-89-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-89-5/6 PSRR 30dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCP4640H120T1G-ND
NCP4640H120T1GOSTR
delovna temperatura -40°C ~ 150°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 50mA SOT-89-5 Trenutni - Quiescent (Iq) 20µA
Trenutni - izhod 50mA Nadzorne funkcije Enable