NCP4680DSQ25T1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP4680DSQ25T1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP4680DSQ25T1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 150MA SC88A
Podatkovni listi: NCP4680DSQ25T1G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCP4680DSQ25T1G
Številka dela NCP4680DSQ25T1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 2.5V 150MA SC88A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 287626 pcs Podatkovni list NCP4680DSQ25T1G.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.35V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.25V
Paket naprave za dobavitelja SC-88A (SC-70-5/SOT-353) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 75dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCP4680DSQ25T1G-ND
NCP4680DSQ25T1GOSTR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA SC-88A (SC-70-5/SOT-353) Trenutni - Quiescent (Iq) 70µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable