NCP4682DMU33TCG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP4682DMU33TCG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP4682DMU33TCG
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4UDFN
Podatkovni listi: NCP4682DMU33TCG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCP4682DMU33TCG
Številka dela NCP4682DMU33TCG Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 3.3V 150MA 4UDFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 194005 pcs Podatkovni list NCP4682DMU33TCG.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.32V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.25V
Paket naprave za dobavitelja 4-UDFN (1.0x1.0) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 4-UDFN Exposed Pad PSRR 30dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCP4682DMU33TCGOSCT delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA 4-UDFN (1.0x1.0) Trenutni - Quiescent (Iq) 1.5µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable