NCP4688DMU25TCG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP4688DMU25TCG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP4688DMU25TCG
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 150MA 4UDFN
Podatkovni listi: NCP4688DMU25TCG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCP4688DMU25TCG
Številka dela NCP4688DMU25TCG Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 2.5V 150MA 4UDFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 198069 pcs Podatkovni list NCP4688DMU25TCG.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.31V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.25V
Paket naprave za dobavitelja 4-UDFN (1.0x1.0) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-UDFN Exposed Pad PSRR 80dB ~ 65dB (1kHz ~ 100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCP4688DMU25TCG-ND
NCP4688DMU25TCGOSTR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 150mA 4-UDFN (1.0x1.0) Trenutni - Quiescent (Iq) 100µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable