NCP500SQL28T1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP500SQL28T1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP500SQL28T1
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.8V 150MA 6DFN
Podatkovni listi: NCP500SQL28T1.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NCP500SQL28T1
Številka dela NCP500SQL28T1 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 2.8V 150MA 6DFN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4407 pcs Podatkovni list NCP500SQL28T1.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.25V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja 6-DFN (2x2.2) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-VDFN Exposed Pad PSRR 62dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCP500SQL28T1OS delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 150mA 6-DFN (2x2.2) Tok - Supply (Max) 300µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 1µA Trenutni - izhod 150mA