NCP502SQ29T1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP502SQ29T1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP502SQ29T1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.9V 80MA SC88A
Podatkovni listi: NCP502SQ29T1G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NCP502SQ29T1G
Številka dela NCP502SQ29T1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 2.9V 80MA SC88A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4747 pcs Podatkovni list NCP502SQ29T1G.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.3V @ 80mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.9V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 12V
Paket naprave za dobavitelja SC-88A (SC-70-5/SOT-353) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 55dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCP502SQ29T1GOSCT delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.9V 80mA SC-88A (SC-70-5/SOT-353) Tok - Supply (Max) 90µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 1µA Trenutni - izhod 80mA