NCP502SQ34T2G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP502SQ34T2G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP502SQ34T2G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.4V 80MA SC88A
Podatkovni listi: NCP502SQ34T2G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCP502SQ34T2G
Številka dela NCP502SQ34T2G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 3.4V 80MA SC88A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 259136 pcs Podatkovni list NCP502SQ34T2G.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.2V @ 80mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.4V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 12V
Paket naprave za dobavitelja SC-88A (SC-70-5/SOT-353) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 55dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCP502SQ34T2G-ND
NCP502SQ34T2GOSTR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.4V 80mA SC-88A (SC-70-5/SOT-353)
Tok - Supply (Max) 90µA Trenutni - Quiescent (Iq) 1µA
Trenutni - izhod 80mA Nadzorne funkcije Enable