NCP511SN18T1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP511SN18T1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP511SN18T1
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 150MA 5TSOP
Podatkovni listi: NCP511SN18T1.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NCP511SN18T1
Številka dela NCP511SN18T1 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 1.8V 150MA 5TSOP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4655 pcs Podatkovni list NCP511SN18T1.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.2V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja 5-TSOP Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 50dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCP511SN18T1OS delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA 5-TSOP Tok - Supply (Max) 100µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 1µA Trenutni - izhod 150mA