NCP561SN28T1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP561SN28T1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP561SN28T1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.8V 150MA 5TSOP
Podatkovni listi: NCP561SN28T1G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NCP561SN28T1G
Številka dela NCP561SN28T1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 2.8V 150MA 5TSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5459 pcs Podatkovni list NCP561SN28T1G.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.23V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja 5-TSOP Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCP561SN28T1GOS delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 150mA 5-TSOP Tok - Supply (Max) 8µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 1µA Trenutni - izhod 150mA