NCP583XV18T2G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP583XV18T2G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP583XV18T2G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT563
Podatkovni listi: NCP583XV18T2G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCP583XV18T2G
Številka dela NCP583XV18T2G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT563 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 230898 pcs Podatkovni list NCP583XV18T2G.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.75V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja SOT-563 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-563, SOT-666 PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCP583XV18T2G-ND
NCP583XV18T2GOSTR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA SOT-563 Trenutni - Quiescent (Iq) 15µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable