NCP612SQ18T1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP612SQ18T1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP612SQ18T1
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 100MA SC88A
Podatkovni listi: NCP612SQ18T1.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NCP612SQ18T1
Številka dela NCP612SQ18T1 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 1.8V 100MA SC88A Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4769 pcs Podatkovni list NCP612SQ18T1.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.56V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja SC-88A (SC-70-5/SOT-353) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 100mA SC-88A (SC-70-5/SOT-353)
Tok - Supply (Max) 90µA Trenutni - Quiescent (Iq) 1µA
Trenutni - izhod 100mA Nadzorne funkcije Enable
Številka osnovnega dela NCP612
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
NCP612SQ18T1G
NCP612SQ18T1G
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 100MA SC88A