NCP662SQ27T1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP662SQ27T1
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.7V 100MA SC82AB
Podatkovni listi: NCP662SQ27T1.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije NCP662SQ27T1
Številka dela NCP662SQ27T1 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 2.7V 100MA SC82AB Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5140 pcs Podatkovni list NCP662SQ27T1.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.7V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja SC-82AB Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SC-82A, SOT-343 PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.7V 100mA SC-82AB
Tok - Supply (Max) 6µA Trenutni - Quiescent (Iq) 1µA
Trenutni - izhod 100mA Nadzorne funkcije Enable
Številka osnovnega dela NCP662
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
NCP662SQ15T1G
NCP662SQ15T1G
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: IC REG LINEAR 1.5V 100MA SC82AB
Na zalogi: 315981 pcs
Prenesi: NCP662SQ15T1G.pdf
RFQ
NCP662SQ18T1
NCP662SQ18T1
Opis: IC REG LINEAR 1.8V 100MA SC82AB
Na zalogi: 4260 pcs
Prenesi: NCP662SQ18T1.pdf
RFQ
NCP662SQ27T1G
NCP662SQ27T1G
Opis: IC REG LINEAR 2.7V 100MA SC82AB