NCP690MN18T2G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP690MN18T2G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP690MN18T2G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 1A 6DFN
Podatkovni listi: NCP690MN18T2G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCP690MN18T2G
Številka dela NCP690MN18T2G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 1.8V 1A 6DFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 112616 pcs Podatkovni list NCP690MN18T2G.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.38V @ 1A Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja 6-DFN (3x3) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-VDFN Exposed Pad PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1A 6-DFN (3x3) Tok - Supply (Max) 240µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 200µA Trenutni - izhod 1A