NCP694H33HT1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP694H33HT1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP694H33HT1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT89-5
Podatkovni listi: NCP694H33HT1G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCP694H33HT1G
Številka dela NCP694H33HT1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT89-5 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 85602 pcs Podatkovni list NCP694H33HT1G.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.18V @ 1A (Typ) Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja SOT-89-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-89-5/6 PSRR 70dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCP694H33HT1G-ND
NCP694H33HT1GOSTR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 1A SOT-89-5 Trenutni - Quiescent (Iq) 100µA
Trenutni - izhod 1A Nadzorne funkcije Enable