NCP699SN13T1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP699SN13T1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP699SN13T1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.3V 150MA 5TSOP
Podatkovni listi: NCP699SN13T1G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCP699SN13T1G
Številka dela NCP699SN13T1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 1.3V 150MA 5TSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 455539 pcs Podatkovni list NCP699SN13T1G.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.9V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja 5-TSOP Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 55dB ~ 50dB (120Hz ~ 1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.3V 150mA 5-TSOP Trenutni - Quiescent (Iq) 90µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable