NCP702SN28T1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP702SN28T1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP702SN28T1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.8V 200MA 5TSOP
Podatkovni listi: NCP702SN28T1G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCP702SN28T1G
Številka dela NCP702SN28T1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 2.8V 200MA 5TSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 179647 pcs Podatkovni list NCP702SN28T1G.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 2.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 5-TSOP Serija -
Paket / primer SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCP702SN28T1GOSDKR delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 200mA 5-TSOP
Trenutni - Quiescent (Iq) 16µA Trenutni - izhod 200mA