NCP703SN18T1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP703SN18T1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP703SN18T1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.8V 300MA 5TSOP
Podatkovni listi: NCP703SN18T1G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCP703SN18T1G
Številka dela NCP703SN18T1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 1.8V 300MA 5TSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 170906 pcs Podatkovni list NCP703SN18T1G.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.3V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 5-TSOP Serija -
Paket / primer SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCP703SN18T1GOSCT delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 300mA 5-TSOP
Trenutni - Quiescent (Iq) 20µA Trenutni - izhod 300mA