NCP707CMX185TCG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP707CMX185TCG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP707CMX185TCG
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.85V 200MA 4XDFN
Podatkovni listi: NCP707CMX185TCG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCP707CMX185TCG
Številka dela NCP707CMX185TCG Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 1.85V 200MA 4XDFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 516347 pcs Podatkovni list NCP707CMX185TCG.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.37V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.85V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 4-XDFN (1x1) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-XDFN Exposed Pad PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.85V 200mA 4-XDFN (1x1)
Trenutni - Quiescent (Iq) 35µA Trenutni - izhod 200mA