NCP715SQ25T2G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP715SQ25T2G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP715SQ25T2G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 50MA SC88A
Podatkovni listi: NCP715SQ25T2G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCP715SQ25T2G
Številka dela NCP715SQ25T2G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 2.5V 50MA SC88A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 194827 pcs Podatkovni list NCP715SQ25T2G.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.45V @ 50mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 24V
Paket naprave za dobavitelja SC-88A (SC-70-5/SOT-353) Serija -
Paket / primer 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR 60dB (100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 50mA SC-88A (SC-70-5/SOT-353) Tok - Supply (Max) 5.8µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 4.2µA Trenutni - izhod 50mA