NCP716MT33TBG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP716MT33TBG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP716MT33TBG
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 80MA 6WDFN
Podatkovni listi: NCP716MT33TBG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCP716MT33TBG
Številka dela NCP716MT33TBG Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 3.3V 80MA 6WDFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 234019 pcs Podatkovni list NCP716MT33TBG.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.56V @ 80mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 24V
Paket naprave za dobavitelja 6-WDFN (2x2) Serija -
Paket / primer 6-WDFN Exposed Pad PSRR 60dB (100kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCP716MT33TBG-ND
NCP716MT33TBGOSTR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 80mA 6-WDFN (2x2)
Tok - Supply (Max) 5.8µA Trenutni - Quiescent (Iq) 4.2µA
Trenutni - izhod 80mA Nadzorne funkcije -