NCP717CMX285TCG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP717CMX285TCG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP717CMX285TCG
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.85V 300MA 4XDFN
Podatkovni listi: NCP717CMX285TCG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NCP717CMX285TCG
Številka dela NCP717CMX285TCG Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 2.85V 300MA 4XDFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 557766 pcs Podatkovni list NCP717CMX285TCG.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.265V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.85V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 4-XDFN (1x1) Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-XDFN Exposed Pad PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCP717CMX285TCG-ND
NCP717CMX285TCGOSTR
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ)
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.85V 300mA 4-XDFN (1x1) Trenutni - Quiescent (Iq) 35µA
Trenutni - izhod 300mA Nadzorne funkcije Enable