NCP718ASN300T1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP718ASN300T1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka 300 MA LOW IQ WIDE INPUT
Podatkovni listi: NCP718ASN300T1G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NCP718ASN300T1G
Številka dela NCP718ASN300T1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis 300 MA LOW IQ WIDE INPUT Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 421131 pcs Podatkovni list NCP718ASN300T1G.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.465V @ 300mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 24V
Paket naprave za dobavitelja TSOT-23-5 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR 60dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks natančen opis Linear Voltage Regulator IC 1 Output 800mA TSOT-23-5
Tok - Supply (Max) 300µA Trenutni - Quiescent (Iq) 8µA
Trenutni - izhod 800mA Nadzorne funkcije Soft Start