NCP752AMX28TCG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP752AMX28TCG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP752AMX28TCG
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.8V 200MA 6XDFN
Podatkovni listi: NCP752AMX28TCG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCP752AMX28TCG
Številka dela NCP752AMX28TCG Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 2.8V 200MA 6XDFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 249068 pcs Podatkovni list NCP752AMX28TCG.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 2.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-XDFN (1.5x1.5) Serija -
Paket / primer 6-XFDFN PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 200mA 6-XDFN (1.5x1.5) Trenutni - Quiescent (Iq) 25µA
Trenutni - izhod 200mA Nadzorne funkcije Enable, Power Good