NCP785AH33T1G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP785AH33T1G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP785AH33T1G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 10MA SOT89-3
Podatkovni listi: NCP785AH33T1G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCP785AH33T1G
Številka dela NCP785AH33T1G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 3.3V 10MA SOT89-3 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 167561 pcs Podatkovni list NCP785AH33T1G.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 450V
Paket naprave za dobavitelja SOT-89-3 Serija -
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer TO-243AA PSRR 70dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCP785AH33T1GOSCT delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 10mA SOT-89-3 Trenutni - Quiescent (Iq) 14µA
Trenutni - izhod 10mA Nadzorne funkcije -