NCP78LC28NTRG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP78LC28NTRG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP78LC28NTRG
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 5TSOP
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije NCP78LC28NTRG
Številka dela NCP78LC28NTRG Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 5TSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5234 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 1mA Voltage - Output (Min / Fixed) 2.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 12V
Paket naprave za dobavitelja 5-TSOP Serija -
Zaščitne lastnosti - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC 100mA 5-TSOP
Tok - Supply (Max) 3.6µA Trenutni - Quiescent (Iq) 1.1µA
Trenutni - izhod 100mA Nadzorne funkcije -