NCP78M12CTG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCP78M12CTG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCP78M12CTG
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 12V 500MA TO220AB
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije NCP78M12CTG
Številka dela NCP78M12CTG Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 12V 500MA TO220AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4783 pcs Podatkovni list
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 12V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 35V
Paket naprave za dobavitelja TO-220AB Serija -
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer TO-220-3 PSRR 80dB (120Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura 0°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 500mA TO-220AB
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije -