NCV4264ST33T3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCV4264ST33T3G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT223
Podatkovni listi: NCV4264ST33T3G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NCV4264ST33T3G
Številka dela NCV4264ST33T3G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT223 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5580 pcs Podatkovni list NCV4264ST33T3G.pdf
Voltage Dropout (Max) 1.266V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 45V
Paket naprave za dobavitelja SOT-223 Serija Automotive, AEC-Q100
Paket / primer TO-261-4, TO-261AA PSRR 67dB (100Hz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 150°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA SOT-223
Trenutni - Quiescent (Iq) 400µA Trenutni - izhod 100mA