NCV59151MN28TYG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCV59151MN28TYG
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.8V 1.5A 8DFN
Podatkovni listi: NCV59151MN28TYG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCV59151MN28TYG
Številka dela NCV59151MN28TYG Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 2.8V 1.5A 8DFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80460 pcs Podatkovni list NCV59151MN28TYG.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.5V @ 1.5A Voltage - Output (Min / Fixed) 2.8V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 13.5V
Paket naprave za dobavitelja 8-DFN (4x4) Serija Automotive, AEC-Q100
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature, Reverse Polarity Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-VFDFN Exposed Pad PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.8V 1.5A 8-DFN (4x4) Trenutni - izhod 1.5A