NCV612SQ15T2G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCV612SQ15T2G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCV612SQ15T2G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 1.5V 100MA SC88A
Podatkovni listi: NCV612SQ15T2G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCV612SQ15T2G
Številka dela NCV612SQ15T2G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 1.5V 100MA SC88A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 242277 pcs Podatkovni list NCV612SQ15T2G.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.68V @ 100mA Voltage - Output (Min / Fixed) 1.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 6V
Paket naprave za dobavitelja SC-88A (SC-70-5/SOT-353) Serija Automotive, AEC-Q100
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 100mA SC-88A (SC-70-5/SOT-353) Tok - Supply (Max) 90µA
Trenutni - Quiescent (Iq) 1µA Trenutni - izhod 100mA