NCV8177BMX075TCG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCV8177BMX075TCG
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 0.75V 500MA 4XDFN
Podatkovni listi: NCV8177BMX075TCG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCV8177BMX075TCG
Številka dela NCV8177BMX075TCG Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 0.75V 500MA 4XDFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 566861 pcs Podatkovni list NCV8177BMX075TCG.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 0.75V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 4-XDFN (1x1) Serija Automotive, AEC-Q100
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 4-XDFN Exposed Pad PSRR 75dB (1kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 0.75V 500mA 4-XDFN (1x1) Trenutni - Quiescent (Iq) 90µA
Trenutni - izhod 500mA Nadzorne funkcije Enable