NCV8501D33R2
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCV8501D33R2
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8SOIC
Podatkovni listi: NCV8501D33R2.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NCV8501D33R2
Številka dela NCV8501D33R2 Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 76714 pcs Podatkovni list NCV8501D33R2.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 45V
Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC Serija Automotive, AEC-Q100
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCV8501D33R2OS delovna temperatura -40°C ~ 150°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA 8-SOIC Tok - Supply (Max) 19mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 125µA Trenutni - izhod 150mA
Nadzorne funkcije Enable, Reset Številka osnovnega dela NCV8501
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
NCV8501D33R2G
NCV8501D33R2G
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 150MA 8SOIC