NCV8502PDW100G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCV8502PDW100G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCV8502PDW100G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 10V 150MA 16SOIC
Podatkovni listi: NCV8502PDW100G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NCV8502PDW100G
Številka dela NCV8502PDW100G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 10V 150MA 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5746 pcs Podatkovni list NCV8502PDW100G.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.6V @ 150mA Voltage - Output (Min / Fixed) 10V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 45V
Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC Serija Automotive, AEC-Q100
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakiranje Tube
Paket / primer 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 150°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 10V 150mA 16-SOIC
Tok - Supply (Max) 19mA Trenutni - Quiescent (Iq) 150µA
Trenutni - izhod 150mA Nadzorne funkcije Enable, Reset