NCV8502PDW33R2G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCV8502PDW33R2G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCV8502PDW33R2G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 3.3V 150MA 16SOIC
Podatkovni listi: NCV8502PDW33R2G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NCV8502PDW33R2G
Številka dela NCV8502PDW33R2G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 3.3V 150MA 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4611 pcs Podatkovni list NCV8502PDW33R2G.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 3.3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 45V
Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC Serija Automotive, AEC-Q100
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCV8502PDW33R2GOS delovna temperatura -40°C ~ 150°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 150mA 16-SOIC Tok - Supply (Max) 19mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 125µA Trenutni - izhod 150mA
Nadzorne funkcije Enable, Reset Številka osnovnega dela NCV8502
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
NCV8502PDW33
NCV8502PDW33
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: IC REG LINEAR 3.3V 150MA 16SOIC
Na zalogi: 5885 pcs
Prenesi: NCV8502PDW33.pdf
RFQ
NCV8502PDW33R2
NCV8502PDW33R2