NCV8504PW25R2G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCV8504PW25R2G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCV8504PW25R2G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 2.5V 400MA 16SOIC
Podatkovni listi: NCV8504PW25R2G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NCV8504PW25R2G
Številka dela NCV8504PW25R2G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 2.5V 400MA 16SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5927 pcs Podatkovni list NCV8504PW25R2G.pdf
Voltage Dropout (Max) - Voltage - Output (Min / Fixed) 2.5V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 45V
Paket naprave za dobavitelja 16-SOIC Serija Automotive, AEC-Q100
Zaščitne lastnosti Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad PSRR -
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
Druga imena NCV8504PW25R2GOS delovna temperatura -40°C ~ 150°C
Število regulatorjev 1 Tip montaže Surface Mount
natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 2.5V 400mA 16-SOIC Tok - Supply (Max) 45mA
Trenutni - Quiescent (Iq) 150µA Trenutni - izhod 400mA