NCV8570MN300R2G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NCV8570MN300R2G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NCV8570MN300R2G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC REG LINEAR 3V 200MA 6DFN
Podatkovni listi: NCV8570MN300R2G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NCV8570MN300R2G
Številka dela NCV8570MN300R2G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC REG LINEAR 3V 200MA 6DFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4878 pcs Podatkovni list NCV8570MN300R2G.pdf
Voltage Dropout (Max) 0.2V @ 200mA Voltage - Output (Min / Fixed) 3V
Voltage - Output (Max) - Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Paket naprave za dobavitelja 6-DFN (2x2.2) Serija Automotive, AEC-Q100
Zaščitne lastnosti Over Current, Over Temperature Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-VDFN Exposed Pad PSRR 80dB ~ 65dB (120Hz ~ 10kHz)
Vrsta izhoda Fixed Izhodna konfiguracija Positive
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število regulatorjev 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3V 200mA 6-DFN (2x2.2)
Tok - Supply (Max) 220µA Trenutni - Quiescent (Iq) 90µA
Trenutni - izhod 200mA Nadzorne funkcije Enable