NDBA170N06AT4H
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NDBA170N06AT4H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NDBA170N06AT4H
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka MOSFET N-CH 60V 170A DPAK
Podatkovni listi: NDBA170N06AT4H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NDBA170N06AT4H
Številka dela NDBA170N06AT4H Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis MOSFET N-CH 60V 170A DPAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4951 pcs Podatkovni list NDBA170N06AT4H.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.6V @ 1mA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja D²PAK (TO-263)
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 3.3 mOhm @ 50A, 10V
Odmik moči (maks.) 90W (Tc) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB delovna temperatura 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 15800pF @ 20V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 280nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 60V natančen opis N-Channel 60V 170A (Ta) 90W (Tc) Surface Mount D²PAK (TO-263)
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 170A (Ta)