NGTB30N60SWG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NGTB30N60SWG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NGTB30N60SWG
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IGBT 600V 60A 189W TO247
Podatkovni listi: NGTB30N60SWG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NGTB30N60SWG
Številka dela NGTB30N60SWG Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IGBT 600V 60A 189W TO247 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4384 pcs Podatkovni list NGTB30N60SWG.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.2V @ 15V, 30A
Test Condition 400V, 30A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 57ns/109ns
Preklop energije 750µJ (on), 540µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-247
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 200ns
Moč - maks 189W Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Druga imena NGTB30N60SWGOS
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
Gate Charge 90nC natančen opis IGBT Trench Field Stop 600V 60A 189W Through Hole TO-247
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 120A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 60A