NGTB50N60SWG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NGTB50N60SWG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NGTB50N60SWG
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IGBT 600V 50A TO247
Podatkovni listi: NGTB50N60SWG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
90 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NGTB50N60SWG
Številka dela NGTB50N60SWG Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IGBT 600V 50A TO247 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18057 pcs Podatkovni list NGTB50N60SWG.pdf
Napetost - razčlenitev kolektorjev kolektorja (maks.) 600V Vce (on) (Max) @ Vge, Ic 2.6V @ 15V, 50A
Test Condition 400V, 50A, 10 Ohm, 15V Td (vklop / izklop) @ 25 ° C 70ns/144ns
Preklop energije 600µJ (off) Paket naprave za dobavitelja TO-247-3
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 376ns
Pakiranje Tube Paket / primer TO-247-3
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Vrsta vnosa Standard Vrsta IGBT Trench Field Stop
Gate Charge 135nC natančen opis IGBT Trench Field Stop 600V 100A Through Hole TO-247-3
Trenutni - impulzni kolektor (Icm) 200A Tok - zbiralec (Ic) (maks.) 100A