NL17SG00DFT2G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NL17SG00DFT2G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NL17SG00DFT2G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC GATE NAND 1CH 2-INP SC88A
Podatkovni listi: NL17SG00DFT2G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NL17SG00DFT2G
Številka dela NL17SG00DFT2G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC GATE NAND 1CH 2-INP SC88A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1396351 pcs Podatkovni list NL17SG00DFT2G.pdf
Napetost - oskrba 0.9 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja SC-88A (SC-70-5/SOT-353)
Serija MiniGate™ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Druga imena NL17SG00DFT2G-ND
NL17SG00DFT2GOSTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število vhodov 2
Število vezij 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 4.9ns @ 3.3V, 30pF
Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks Vrsta logike NAND Gate
Logična raven - nizka 0.7 V ~ 0.8 V Logična raven - visoka 1.7 V ~ 2 V
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis NAND Gate IC 1 Channel SC-88A (SC-70-5/SOT-353) Trenutni - Quiescent (Max) 500nA
Trenutna - izhodna visoka, nizka 8mA, 8mA