NL17SG32AMUTCG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NL17SG32AMUTCG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NL17SG32AMUTCG
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka IC GATE OR 1CH 2-INP 6UDFN
Podatkovni listi: NL17SG32AMUTCG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NL17SG32AMUTCG
Številka dela NL17SG32AMUTCG Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis IC GATE OR 1CH 2-INP 6UDFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4546 pcs Podatkovni list NL17SG32AMUTCG.pdf
Napetost - oskrba 0.9 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 6-UDFN (1.45x1)
Serija MiniGate™ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 6-UFDFN delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število vhodov 2 Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalni razmik razmnoževanja @ V, maks. CL 4.4ns @ 3.3V, 30pF Vrsta logike OR Gate
Logična raven - nizka 0.7 V ~ 0.8 V Logična raven - visoka 1.7 V ~ 2 V
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis OR Gate IC 1 Channel 6-UDFN (1.45x1) Trenutni - Quiescent (Max) 500nA
Trenutna - izhodna visoka, nizka 8mA, 8mA