NP2100SCT3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NP2100SCT3G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NP2100SCT3G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka THYRISTOR 180V 100A SMB
Podatkovni listi: NP2100SCT3G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NP2100SCT3G
Številka dela NP2100SCT3G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis THYRISTOR 180V 100A SMB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4110 pcs Podatkovni list NP2100SCT3G.pdf
Napetost - vklopljeno stanje 4V Stanje napetosti - izklop 180V
Voltage - Breakover 240V Serija -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AA, SMB
Število elementov 1 Tip montaže Surface Mount
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A Tok - držite (Ih) 150mA
Zmogljivost 97pF