NRVBBS20100CTT4G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NRVBBS20100CTT4G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NRVBBS20100CTT4G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK
Podatkovni listi: NRVBBS20100CTT4G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NRVBBS20100CTT4G
Številka dela NRVBBS20100CTT4G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V D2PAK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64833 pcs Podatkovni list NRVBBS20100CTT4G.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 850mV @ 10A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja D2PAK-3 Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija SWITCHMODE™ Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Delovna temperatura - spoj -65°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 10A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 100V