NRVHP8H200MFDT3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NRVHP8H200MFDT3G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NRVHP8H200MFDT3G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka PUF 4A 200V IN SO-8FL DUA
Podatkovni listi: NRVHP8H200MFDT3G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NRVHP8H200MFDT3G
Številka dela NRVHP8H200MFDT3G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis PUF 4A 200V IN SO-8FL DUA Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 116796 pcs Podatkovni list NRVHP8H200MFDT3G.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 910mV @ 8A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 200V
Paket naprave za dobavitelja 8-DFN (5x6) Dual Flag (SO8FL-Dual) Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101, SWITCHMODE™ Povratni čas obnovitve (trr) 30ns
Paket / primer 8-PowerTDFN Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 175°C
Tip montaže Surface Mount Proizvajalec Standardni čas vodenja 50 Weeks
Brez svinca Lead free Tip diode Standard
Konfiguracija diode 2 Independent natančen opis Diode Array 2 Independent Standard 200V 4A Surface Mount 8-PowerTDFN
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500nA @ 200V Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 4A