NRVTS12100MFST3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NRVTS12100MFST3G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NRVTS12100MFST3G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE SCHOTTKY 100V 12A 5DFN
Podatkovni listi: NRVTS12100MFST3G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NRVTS12100MFST3G
Številka dela NRVTS12100MFST3G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE SCHOTTKY 100V 12A 5DFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 205204 pcs Podatkovni list NRVTS12100MFST3G.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 710mV @ 12A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja 5-DFN (5x6) (8-SOFL) Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 8-PowerTDFN, 5 Leads Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Schottky natančen opis Diode Schottky 100V 12A Surface Mount 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 95µA @ 100V Tok - Povprečni popravek (Io) 12A