NSD16F3T5G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
NSD16F3T5G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NSD16F3T5G
Proizvajalec / znamka: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis izdelka DIODE GEN PURP 75V 200MA SOT1123
Podatkovni listi: NSD16F3T5G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NSD16F3T5G
Številka dela NSD16F3T5G Proizvajalec AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis DIODE GEN PURP 75V 200MA SOT1123 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 764181 pcs Podatkovni list NSD16F3T5G.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.25V @ 150mA Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 75V
Paket naprave za dobavitelja SOT-1123 Hitrost Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Serija - Povratni čas obnovitve (trr) 6ns
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer SOT-1123
Druga imena NSD16F3T5GOSCT Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Standard natančen opis Diode Standard 75V 200mA (DC) Surface Mount SOT-1123
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1µA @ 75V Tok - Povprečni popravek (Io) 200mA (DC)
Capacitance @ Vr, F 2pF @ 0V, 1MHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
NSD20M36
NSD20M36
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 36A 415VAC CYLINDR
Na zalogi: 4109 pcs
Prenesi: NSD20M36.pdf
RFQ
NSD16
NSD16
Proizvajalci: Bussmann (Eaton)
Opis: FUSE CRTRDGE 16A 550VAC CYLINDR
Na zalogi: 14559 pcs
Prenesi: NSD16.pdf
RFQ
NSD20M32
NSD20M32
Opis: FUSE CRTRDGE 32A 415VAC CYLINDR
Prenesi: NSD20M32.pdf
NSD15-48S12
NSD15-48S12
Proizvajalci: MEAN WELL
Opis: DC DC CONVERTER 12V 15W
Prenesi: NSD15-48S12.pdf
NSD20
NSD20
Opis: FUSE CRTRDGE 20A 550VAC CYLINDR
Prenesi: NSD20.pdf
NSD188
NSD188
Proizvajalci: Microsemi
Opis: DIODE SILICON CTRL
Prenesi:
NSD2
NSD2
Opis: FUSE CARTRIDGE 2A 550VAC CYLINDR
Prenesi: NSD2.pdf
NSD15-48S5
NSD15-48S5
Proizvajalci: MEAN WELL
Opis: DC DC CONVERTER 5V 15W